Новости Одессы


  Ексголова Одещини Максим Степанов став міністром охорони здоров’я України

  Март 30, 2020 17:35

  Сьогодні після відставки попереднього голови Мінздраву іллі Ємця, Верховна Рада України практично цілий день присвятила голосуванню за нового міністра охорони здоров’я.

  Кандидатом на цю посаду було проголошено ексголову Одеської області Максима Степанова.

  Як відомо. він є медиком за першою освітою. Кандидатуру Степанова розглядали на цю посаду ще при формуванні першого Кабміну від «Слуг народу», але тоді лоббі Зоряни Скалецької виявилося впливовішим.

  Сьогодні голосували двічи. З першої спроби Максиму Степанову не вистачило дев’ять голосів нардепів ( 217 із необхідних 226), але все ж таки впродовж робочого дня в парламенті дійшли до згоди, і вибрали Степанова очільником Мінздраву.

  За рішення проголосували 246 депутатів, утрималися — 73, не голосували — 26 депутатів. Відсутні «Слугу народу» голоси (195 «за») дали «Опозиційна платформа — За життя» (21 голос), «Довіра» (13 голосів), «За майбутнє» (8 голосів) і позафракційні депутати (9 голосів).

   

  << Предыдущая Запись Следующая Запись >>  


   

  «Откат» - издание, специализирующееся на политической и антикоррупционной тематике. Широкая база источников позволяет сообщать нашим читателям эксклюзивные сведения из сферы одесской политики, бизнеса и криминала. Наши журналисты систематизируют коррупционные схемы и объясняют, как они отражаются на жизни горожан. Мы не сообщаем новости, мы объясняем, что они значат.

  Чиновник требует у вас взятку? Узнали о коррупционной схеме? Сообщайте нам – разоблачим коррупционеров вместе.

  109 / 0,502 / 58.99mb