Новости Одессы


  Одесская полиция: на концерте Лободы должен быть порядок  

  Май 25, 2017 19:15

  Полиция не позволит блокировать выступление Светланы Лободы и мешать посетителям концерта.

  Об этом в Facebook сообщил советник начальника ГУ НП В Одесской области Руслан Форостяк.

  Форостяк подчеркнул, что в демократическом государстве уважаются права и свободы всех категорий граждан.

  «Я особисто не є прихильником її творчості, але мушу зазначити наступну особисту позицію, яка майже повністю відповідає позиції правоохоронних органів та керівництва ГУНП, що керуються у своїй діяльності виключно Законом

  Світлана Лобода є нашим співвітчизником, громадянином України, української естрадною співачкою

  Ніхто не вправі обмежувати чи фізично блокувати її творчу, концертну діяльність, і відповідно у такий спосіб обмежувати права та свободи нашого співвітчизника у нашій демократичній країні, яку ми будуємо» — пишет Форостяк.

  Но полиция не будет и ограничивать право на протест и других граждан, также охране заведения и прочим лицам.

  «Проте, якщо її публічна діяльність обурює громадян, чи їм не до вподоби її творчість, то громадяни також вправі публічно демонструвати свою позицію та погляди, пікетами, транспарантами, мирним протестом, круглими столами та зверненнями у державні органи з засудженням її творчості та репертуару чи у будь який інший законний спосіб.

  З огляду на ці обставини, я вбачаю що правоохоронці будуть вживати поліцейських заходів спрямовані на захист прав та свобод усіх громадян під час концерту, а саме цих двох полярно налаштованих груп, тих хто то проти, чи навпаки тих, хто є прихильником творчості співачки, або має відношення до її концертної діяльності», — заявил Форостяк.

  Любые действия ограничивающие права и свободы других граждан, выходящие за рамки Закона, или имеющие признаки правонарушений — будут иметь реальные правовые последствия.

  «Іншими словами правоохоронці не дадуть змоги фізично блокувати творчу діяльність співачки та заважати відвідувачам концерту чи комусь обмежувати право на протест інших громадян, наприклад охороні закладу чи будь яким іншим третім особам

  Крім того, впевнений, що будь які дії що обмежують права та свободи інших громадян, що виходять за рамки Закону, чи мають ознаки правопорушень — будуть мати реальні правові наслідки», — заключил советник начальника ГУ НП в Одесской области.

  Также Руслан Форостяк обратился к протестующим против выступления артистки: «Звертаюсь також до радикальної молоді, я поважаю ваші принципи та погляди, ваше право на дію та протест, буду намагатись максимально стояти на захисті ваших свобод, але закликаю вас не переходити межу, не вдаватись до насильства чи агресії, діяти відповідально, з палким серцем але холодним розумом».

  Тем не менее, общественники решительно намерены посетить концерт певицы.

  «Є окреме прохання до представників силових відомств, котрі виходять на різних активістів та організації із проханням не брати участь у протесті, котрий відбудеться в цю неділю о 21:00 в Аркадії. Займіться будь ласка справою, у нас є багато злочинців, котрі не несуть відповідальності за скоєне.  Якась дивна у вас позиція по захисту споживачів рубля і інших «чтобневоняли»», — пишет Сергей Стерненко в Facebook.

  Напомним, активисты призвали сорвать концерт Светланы Лободы в Одессе. А общетсвенник Сергей Стерненко нелестно отозвался о певице и предложил закрыть ночной клуб Ibiza.

  .

   

   

  << Предыдущая Запись Следующая Запись >>  


   

  «Откат» - издание, специализирующееся на политической и антикоррупционной тематике. Широкая база источников позволяет сообщать нашим читателям эксклюзивные сведения из сферы одесской политики, бизнеса и криминала. Наши журналисты систематизируют коррупционные схемы и объясняют, как они отражаются на жизни горожан. Мы не сообщаем новости, мы объясняем, что они значат.

  Чиновник требует у вас взятку? Узнали о коррупционной схеме? Сообщайте нам – разоблачим коррупционеров вместе.

  112 / 0,533 / 59.08mb