Новости Одессы


  Справу вбивці з Одеської області, що забрав життя трьох членів родини, скеровано до суду

  Апрель 2, 2020 13:09

  Резонансну справу потрійного вбивства, яке сталося в жовтні минулого року, скерували до суду.

  В прокуратурі Одеської області розповіли подробиці вбивства трьох членів однієї родини з Роздільнянського району — старенького подружжя та їхнього сину.

  47-річний чоловік в себе в помешканні вживав алкогольні напої з товаришем. Коли між ними розпалився конфлікт, то господар будинку почав душити гості шкіряним ременем. Оскільки той пручався, то вбивця завдав йому численні удари по голові та тулубу — саме ці тілесні ушкодження призвели до настання смерті. Тіло своєї жертви зловмисник сховав у господарській будівлі.

  Наступною жертвою нелюда стала мати покійного, яка прийшла шукати сина. Щоб приховати факт раніше вчиненого вбивства,  він побив та задушив 79-річну жінку, а її тіло також переніс до господарської будівлі.

  Зрозумівши, що батько вбитої родини достовірно знає, де міг бути його син та куди пішла зникла дружина, наступного дня кривдник прийшов у дім своєї останньої жертви. Душогуб заманив 81-річного господаря до будинку та завдав йому декілька ударів по голові, а потім наступив ногою йому на шию та чекав, доки жертва перестав подавати ознаки життя.

  Скоївши ряд жорстоких вбивств, зловмисник вирішив нажитися на майні своїх жертв та викрав мобільний телефон дідуся, а також виніс з будинку побутову техніку та електротовари.

  Справа скерована до Роздільнянського районного суду. Підозрюваний обвинувачується у скоєнні потрійного вбивства сім’ї та викрадення майна (ч. 1 ст. 115, п. п. 9, 13 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 185, ч. 3 ст. 185 КК України).

  << Предыдущая Запись Следующая Запись >>  


   

  «Откат» - издание, специализирующееся на политической и антикоррупционной тематике. Широкая база источников позволяет сообщать нашим читателям эксклюзивные сведения из сферы одесской политики, бизнеса и криминала. Наши журналисты систематизируют коррупционные схемы и объясняют, как они отражаются на жизни горожан. Мы не сообщаем новости, мы объясняем, что они значат.

  Чиновник требует у вас взятку? Узнали о коррупционной схеме? Сообщайте нам – разоблачим коррупционеров вместе.

  109 / 0,477 / 58.89mb