Новости Одессы


  В Белгород-Днестровский из зоны АТО вернулись артиллеристы (ФОТО)  

  Июнь 12, 2017 11:33

  В Белгород-Днестровский из зоны АТО вернулись бойцы 406-ой отдельной артиллерийской бригады, — сообщает в пресс-служба 406-ой ОАБр в Facebook.

  «Наші побратими повернулися на рідні терени з зони проведення АТО, де гідно відстоювали нашу Батьківщину. Після тривалого відрядження на них чекала не менш важка та виснажуюча подорож додому. Але, це була приємна втома, бо ніщо так радує воїна, як повернення на рідну землю. Спочатку їх зустріли ми – у місті Миколаєві, де вони мали можливість перевести подих та зранку рушити знов туди, де їх чекають родини та постійне місце дислокації – у Білгород-Дністровський. Звісно, наскільки це було можливо, ми постаралися тепло зустріти своїх побратимів. Незважаючи на пізню годину, привітав хлопців наш оркестр та представники управління бригади. Як і має бути, кращі військовослужбовці на місці були відмічені почесними грамотами від командування частини а також подячними листами від міського голови – Олександра Сенкевіча, за ту важку роботу, що вони протягом стількох місяців виконували на Сході країни», — говорится в сообщении.

  Артиллерия Военно-Морских Сил это не только и не столько парады и праздники. Это ежедневный тяжелый труд командиров, артиллеристов и всех подразделений, в совокупности составляют единый боевой организм под названием 406 отдельная артиллерийская бригада.

  «Звісно вдома військовослужбовців зустрічали у більш урочистій обстановці і у світлий час доби. І кожному воїну у такі моменти стає ще краще зрозуміло, за що вони стоять на сторожі миру у східних кордонів України. За те, щоб було куди повертатися» — рассказали военные. 

  Фото Плетенчук Дмитро

  << Предыдущая Запись Следующая Запись >>  


   

  «Откат» - издание, специализирующееся на политической и антикоррупционной тематике. Широкая база источников позволяет сообщать нашим читателям эксклюзивные сведения из сферы одесской политики, бизнеса и криминала. Наши журналисты систематизируют коррупционные схемы и объясняют, как они отражаются на жизни горожан. Мы не сообщаем новости, мы объясняем, что они значат.

  Чиновник требует у вас взятку? Узнали о коррупционной схеме? Сообщайте нам – разоблачим коррупционеров вместе.

  119 / 0,535 / 59.14mb