Новости Одессы


  Затриманий раніше громадянин України, який є фігурантом справи про грабежі та розбій, виявився громадянином іншої держави у розшуку

  Апрель 9, 2020 14:00

  Фігурант однієї з гучних справ виявився не тим, за кого себе вдавав.

  У березні цього року в Одесі поліцейські затримали членів етнічного злочинного угруповання, яке промишляло на території міста крадіжками, грабежами та розбійними нападами.

  Один з восьми затриманих надав правоохоронцям пакет документів на ім’я 28-річного жителя громадянина України, що мешкає в Одеській області. Відповідно, повідомлення про підозру він отримав на ім’я цієї особи.

  Але згодом виявилося, насправді чоловік – оголошений у міжнародний розшук 35-річний громадянин сусідньої держави. Він свідомо приховав свої справжні анкетні дані, щоб уникнути відповідальності за вчинені на батьківщині тяжкі злочини.

  Небезпека полягала в тому, що першу санкцію — тримання від вартою Апеляційним судом області — йому було замінено на домашній арешт.

  З появою нових фактів чоловіка було заарештовано. Його чекає екстрадиція на батьківщину, — повідомили в обласній поліції.

  << Предыдущая Запись Следующая Запись >>  


   

  «Откат» - издание, специализирующееся на политической и антикоррупционной тематике. Широкая база источников позволяет сообщать нашим читателям эксклюзивные сведения из сферы одесской политики, бизнеса и криминала. Наши журналисты систематизируют коррупционные схемы и объясняют, как они отражаются на жизни горожан. Мы не сообщаем новости, мы объясняем, что они значат.

  Чиновник требует у вас взятку? Узнали о коррупционной схеме? Сообщайте нам – разоблачим коррупционеров вместе.

  114 / 0,529 / 58.94mb